Forecast Pro Nedir?

Forecast Pro, dünya genelindeki kuruluşlar tarafından daha geniş planlama sistemlerine kolayca entegre edilebilecek istatistiksel tabanlı doğru öngörüler oluşturmak için kullanılan, kanıtlanmış hazır bir yazılımdır. İşletme öngörmecileri için özel olarak tasarlanan Forecast Pro’nun kullanımı kolaydır, ancak son teknoloji yöntemler ve kapsamlı araçlar sunarak saniyeler içinde otomatik olarak güvenilir öngörüler oluşturmanızı kolaylaştırır.

Kolay, Doğru, Uygun Fiyatlı

Sadece 1.495 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Forecast Pro uygun fiyatlı, kullanımı kolay ve uygulaması hızlıdır; bu nedenle, çok çeşitli sektörlerden binlerce şirketin doğru talep tahminleri oluşturmak için yazılıma güvenmesi şaşırtıcı değildir.

Ancak her şey burada bitmiyor ‒ Forecast Pro, başarılı bir öngörme süreci oluşturmak için aşağıdakiler dahil olmak üzere kapsamlı özellikler sağlayarak ekibinize güç katar:

  • Öngörme süreçlerini verimli bir şekilde yönetmek, izlemek ve iyileştirmek için araçlar
  • Daha büyük planlama sistemlerine kolay entegrasyon
  • S&OP süreçlerini desteklemek için yerleşik yetenek
  • Düşük BT yükü
  • Tahmini katma değer raporlaması

Her İki Dünyanın En İyisi

Kuruluşunuzun, mevcut ERP veya diğer planlama sistemlerinizden vazgeçmeden, önde gelen bağımsız öngörme çözümü olarak Forecast Pro’nun sunduğu her şeyden yararlanması kolaydır.

Forecast Pro, kuruluşunuzun kullandığı diğer sistemlere veya veritabanlarına kolayca bağlanabilir ve sizi cansız bir yerleşik öngörme modülüne takılıp kalmanın yükünden kurtarır. Dünya çapında Forecast Pro’yu kullanan 12.000 kuruluşla, çözümümüz neredeyse güneş altındaki her sistemle birlikte kullanılıyor!

Forecast Pro’nun gücünü ve esnekliğini eylemde görebilmek için Hızlı Tur videosunu izleyin

Kesin ve güvenilir öngörüler üretin ve öngörme sürecinizi verimli yönetin.

Çok çeşitli iş öngörme ihtiyaçlarını karşılamak için Forecast Pro’nun üç sürümünü sunuyoruz.

Kanıtlanmış istatistiksel öngörme metotlarını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde kesin öngörüler oluşturun

Satışa hazır yazılım paketimizi uygulamak için bu hızlı ve kolay adımları takip edin.